Aktualności

Wymiana opon, wyważenie kół, montaż na pojazd

17 marca

Opony nie nadające się do użytku przekazujemy do utylizacji za pośrednictwem CUO

Wszystkie serwisy opon ogłaszają się, że wykonują taką usługę. Wyważają też koła i montują je na pojazd. A to by oznaczało, że wszędzie ta usługa wykonywana jest jednakowo a różnice są tylko w cenach. Gdyby to była prawda to skąd było by tyle reklamacji ?

Otóż prawda jest taka, że nie wszystkie serwisy opon posiadają wysokiej jakości sprzęt do montażu i wyważania kół, odpowiednią wiedzę i wyszkolonych pracowników. My działamy na rynku lubelskim od 1992 roku i stale modernizujemy maszyny i wysyłamy pracowników na odpowiednie szkolenia i doskonalenia zdobytej już wiedzy. W tym roku będą oni uzupełniać swą wiedzę z zakresu serwisowania samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie naszych Klientów i to, że stale ich przybywa. Zmienia się też paleta obsługiwanych samochodów na coraz nowsze i bardziej zaawansowane technologicznie. Wymagane są nie tylko odpowiednie opony ale i profesjonalny ich serwis. Nasi dostawcy opon oferują opony dedykowane do konkretnych samochodów ale też do wszystkich nowych elektryków wchodzących na rynek.

Zapraszamy wszystkich użytkowników samochodów którzy chcą mieć najlepsze opony oraz solidnie zmontowane i wyważone koła.

Oferujemy opony wielu producentów i klasach od premium po ekonomiczne. Zawsze wybieramy te które po pierwsze posiadają klasę A w hamowaniu na mokrej drodze, niski poziom hałasu od 67 do 70 dB oraz jak najniższe opory toczenia. Następnie wybieramy te z najbardziej optymalną do swej klasy ceną.