Ciekawostki

Kamizelka kuloodporna w oponach NokianNokian_Tyres_Aramid

Odporne na uszkodzenia boków opony SUV, 4×4, Van w technologii aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres.

 
Materiał gumowy ściany bocznej zawiera ekstremalnie trwałe odcinkowe włókna aramidowe. Ten materiał jest znany z branży samolotowej i zbrojeniowej w kamizelkach kuloodpornych. Włókna aramidowe użyte do budowy ściany bocznej opony 4×4 Nokian Tyres sprawiają że jest ona mocniejsza oraz bardziej odporna na uszkodzenia i przecięcia. Opony Nokian Aramid zakupione u Autoryzowanych Dealerów Nokian Tyres objęte są dodatkową gwarancją na uszkodzenia mechaniczne boków opony i wymieniane bezpłatnie na nowe we wszystkich ASO Nokian w Polsce.
Listę opon Nokian Tyres, objętych programem, znajdziesz tutaj.


W technologii aramidowej ściany bocznej produkowane są
opony zimowe:  Nokian WR SUV 4 Nokian WR SUV 3 Nokian Hakkapeliitta R3 SUV Nokian WR C3 Nokian Hakkapeliitta LT2

opony całoroczne: Nokian Weatherproof SUV Nokian Weatherproof C

opony letnie: Nokian Line SUV Nokian zLine SUV Nokian Rotiiva AT Nokian Rotiiva AT Plus Nokian cLine Van Nokian cLine Cargo

OPONY LETNIE LUBLIN


   

Czy wiesz że…

Nokian Tyres wprowadza tej jesieni ( 2019 )na rynek

Nowe opony zimowe Nokian WR Snowproof

to solidne i niezawodne opony, które gwarantują bezpieczeństwo w każdych zimowych warunkach. Stworzone specjalnie z myślą o kierowcach Europy Środkowej zapewniają pełną kontrolę nawet podczas gwałtownych opadów śniegu czy nagłych manewrów takich jak zmiana pasa ruchu na pokrytej błotem pośniegowym jezdni.

Nowe opony Nokian WR Snowproof – spokój ducha na zimowych drogach

 Kupuj tylko najlepsze opony zimowe !

Nowy model dostępny jest w pięciu kategoriach prędkości: Q (160km/h), T (190km/h), H (210 km/h), V (240 km/h) i W (270 km/h). Producent oferuje także szeroki wybór spośród aż 55 wersji rozmiarowych w przedziale od 14 do 20 cali. Opony WR Snowproof wejdą do sprzedaży jesienią 2019 r. Nokian Tyres oferuje szeroki wachlarz opon zimowych – w tym popularne modele Nokian WR D4 i Nokian WR A4 – w aż 150 wersjach rozmiarowych dopasowanych do obecnie dostępnych na rynku samochodów.
Opony Nokian WR Snowproof stworzone zostały przez najdalej na północ wysuniętego producenta opon oraz twórcę pierwszej na świecie opony zimowej – firmę Nokian Tyres, która posiada obecnie ponad 100 patentów na rozwiązania mające zapewniać większe bezpieczeństwo zimą. Nokian Tyres to także światowy lider w zakresie bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju.

Nokian WR Snowproof – Spokój ducha na zimowych drogach

  • Doskonała przyczepność na śniegu, deszczu i błocie pośniegowym

  • Pewne i bardziej przewidywalne prowadzenie

  • Niski opór toczenia pozwalający na zmniejszenie zużycia paliwa i ograniczenie emisji gazów cieplarnianych

   
 
Opony zimowe Nokian to najlepszy wybór na zimę 2019/2020

 
Marka Pirelli jest znana jako ikona technologii i doskonałej jakości. Za jej nazwą, kryje się włoskie dziedzictwo i ekskluzywny styl, podkreślany przez dominującą pozycję firmy jako dostawcy opon do samochodów luksusowych.
Działania Pirelli wykraczają poza samą tylko produkcję opon. Ta młoda duchem i bogata doświadczeniem firma od 110 lat angażuje się w sporty motorowe, ale także inne dyscypliny, takie jak piłka nożna, baseball czy hokej. Pirelli jest także silnie obecne w sztuce i kulturze np. poprzez słynny Kalendarz Pirelli, Fundację Pirelli i Pirelli HangarBicocca – jedną z największych przestrzeni wystawowych dla sztuki współczesnej w Europie.

UWAGA !!

Opony Pirelli kupuj w sklepie internetowym DRIVER Polska 

 

https://www.oponydriver.pl

 

Zakupione opony można odebrać i zamontować w naszych serwisach !

 

Kupując 4 opony zimowe Pirelli w wymiarze co najmniej 16″ w Serwisie Opon Driver otrzymasz roczną gwarancje TYRElife na jedna oponę. Więcej informacji w Serwisie Driver oraz stronie Pirelli.plPrzypominamy też o możliwości zakupu felg, kompletnych kół, opon letnich, opon zimowych Nokian, Pirelli, Viking, Semperit na naszym portalu Alcar & Car-But

#https://portal.alcar-wheels.com/wheelsportal/83470/start

zapraszamy do naszych serwisów !!!

Zobacz także