Ciekawostki

Nowe opony zimowe

Nokian Snowproof P

nowa koncepcja Nokian Alpine Performance , opracowana, by zapewnić spokój ducha kierowcom mocnych i szybkich samochodów osobowych.

Nowe opony Nokian Snowproof P stanowią usportowione i nowoczesne rozwiązanie wyróżniające się wysokimi parametrami prowadzenia i przyczepnością w zimie, zaawansowanym właściwościom trakcyjnym, krótszej drodze hamowania i pewności pokonywania zakrętów. Sprawdzają się podczas nagłych zmian pasa ruchu czy na pokrytych błotem pośniegowym bocznych drogach.

.

Nokian Snowproof P

.

Nowa opona zimowa UHP to naturalne rozwinięcie oferty opon zimowych Nokian Tyres na rynku środkowoeuropejskim.

Opona Nokian Snowproof P jest oferowana w kategoriach prędkości H (210 km/h), V (240 km/h) oraz W (270 km/h), a wszechstronny wybór rozmiarów obejmuje 55 produktów od 17 do 21 cali.

Nowe opony Nokian Snowproof P będą dostępne w sprzedaży jesienią 2020 r. Szeroka oferta opon zimowych Nokian Tyres do samochodów osobowych i SUV-ów obejmuje także modele Nokian Snowproof, Nokian WR D4 oraz Nokian WR SUV 4.

Właściciele nowoczesnych modeli samochodów znajdą w niej niemal 200 rozmiarów do wyboru.

. .

Car-But Lublin to Autoryzowany Dealer Nokian Tyres 

.

Najniższe ceny, świeże dostawy, wszystkie gwarancje, profesjonalny serwis, przechowalnia opon ! 


#


OPONY LUBLIN


#opony terenowe na zimę


CarButLublin

Najnowsze opony

.

Uniroyal RainSport 5

.

7 lat gwarancji od daty zakupu !

.

.

.

.

.

195/65R15 91T Uniroyal RainExpert 3 CA 71dB w cenie 195,- zł/szt.

.

205/55R16 9V Uniroyal RainSport 5 CA (71 dB) Nowość ! 4519 Francja  tylko 215,- zł/szt.

.

225/40R18 92Y XL FR UNIROYAL RainSport 5 CA 72dB  tylko 333,- zł/szt.

.

Uniroyal RainSport 5 został stworzony z myślą o wyjątkowych osiągach na mokrej nawierzchni, lepszym przebiegu i lepszej kontroli kierowania – to sportowe rozwiązanie dla pojazdów kompaktowych, klasy średniej i wyższej, w tym SUV-ów.

Aquaplaning: bezpieczna jazda nawet w najtrudniejszych mokrych warunkach. Najlepsza na mokrej nawierzchni. Szerokie dwukierunkowe rowki w centrum wspomagają odprowadzanie wody z powierzchni opony. Oszczędność kosztów: przedłużona żywotność opony na długą podróż. Nowa mieszanka o niskim współczynniku ścierania. Zwiększona sztywność konstrukcji bieżnika w części barkowej zapewnia mniejsze opory toczenia. Obsługa: Doskonała kontrola i reakcja na sterowanie dla maksymalnej przyjemności z jazdy. Kolejna generacja Shark Skin Technology.Lamele Aqua-Twist Znacząco zwiększony przebieg i żywotność. Zoptymalizowany odcisk opony zapewnia niskie opory toczenia i redukcję hałasu zewnętrznego. Doskonała kontrola dla maksymalnej przyjemności z jazdy Zoptymalizowana konstrukcja opony i sztywniejsza warstwa bieżnika dla dodatkowej kontroli na suchych drogach Wzmocniona konstrukcja bloku na zewnętrznym barku precyzyjnie przenosi siły podczas pokonywania zakrętów Szerokie dodatkowo wzmocnione żebro centralne zapewnia doskonałą precyzję kierowania i stabilność opony.

.

.

Opony można  zakupić i zamontować w naszych serwisach !

Przypominamy też o możliwości e-zakupu felg, opon i kół

.

#opony-felgi-lublin.pl

Zapraszamy  !!!

Opony Uniroyal w Car-But Lublin

.CarButLublin

Czy wiesz że…
Nokian Tyres wprowadza tego lata na rynek

Nowe letnie opony

.

#Nokian Wetproof SUV

i

#Nokian Powerproof SUV

.

.

to solidne i niezawodne opony, które gwarantują bezpieczeństwo w każdych warunkach. Stworzone specjalnie z myślą o kierowcach Europy Środkowej zapewniają pełną kontrolę nawet podczas gwałtownych opadów deszczu czy nagłych manewrów takich jak zmiana pasa ruchu.
.

Nowe opony   Nokian Wetproof  SUV

 to bezpieczne i niezawodne opony letnie opracowane z myślą o Europie Środkowej. Znakomite parametry hamowania na mokrej nawierzchni i niskie ryzyko aquaplaningu gwarantują komfort jazdy w deszczowe dni. Nokian Wetproof SUV posiadają technologię aramidowych ścian bocznych Nokian, która gwarantuje wytrzymałość i ochronę w trudnych warunkach drogowych.

.

zobacz film

.

Opony Nokian SUV w najlepszych cenach poleca Car-but Lublin

najlepszy wybór na lato 2020

a w dodatku Nokian oferuje najniższe ceny na opony letnie SUV w klasie PREMIUM

215/65R16 102H Nokian Wetproof SUV  CA 69dB   tylko 310,- zł/szt. 215/60R17 100V XL Nokian Wetproof SUV CA 69dB  w cenie 365,-zł/szt 235/55R17 103V Nokian WETPROOF SUV CA 71dB  w cenie 420,- zł/szt. 235/55R18 100V Nokian WETPROOF SUV CA 70dB  za 425,- zł/szt.

.

Aramid Technology od NOKIAN TYRES.

Wszystkie nasze opony SUV, VAN i 4×4 są chronione tą technologią w ścianie bocznej..

.

.

opony terenowe Lublin

Nokian Rotiva AT

.

♥♥♥

Zobacz także