Aktualności

Opony Pirelli z homologacją do najlepszych aut

29 maja

Opony Lublin – homologowane opony letnie do Mercedesa

chcąc pokazać różnice pomiędzy oponami z homologacją do Merca a innymi, a inaczej ujmując stosowanymi często przez posiadaczy Mercedesa oponami bez homologacji lub z inną niż MO – zapraszamy do obejrzenia testu opon na torze Kielce

kliknij TU

Opony homologowane czasami określane są jako Original Equipment czyli oryginalne wyposażenie samochodu opuszczającego linię produkcyjną.

Producent nie wybiera ich losowo lecz oponę dopasowuje lub się projektuje do konkretnego pojazdu w oparciu o bardzo rygorystyczne normy i zasady. To więc ogumienie, które przetestowano bardzo dokładnie w eksploatacji danego modelu auta mają zapewnić możliwie najlepsze osiągi. Oponę homologowaną dobiera się też pod względem grupy docelowej sprzedaży – np. w przypadku aut wyższej klasy mocniejszy nacisk kładziony jest na komfort jazdy.

Opony homologowane do auta mogą posiadać niepowtarzalną rzeźbę bieżnika, konstrukcję lub wyróżniać się nietypowym składem mieszanki, aby zapewnić optymalne parametry techniczne, narzucają w pewien sposób sugerowane przez producenta parametry jazdy. Z drugiej strony mamy pewność, że dany rodzaj opon został w pełni sprawdzony pod katem bezpieczeństwa i komfortu codziennego użytkowania.

Zachęcamy o obejrzenia na YouTube filmów poświęcanych temu tematowi: https://youtu.be/pNNM3pIyJTI?si=C8rz75D0zJizp851

Ze względu na ten fakt w naszych serwisach przestrzegamy zasad stosowania opon homologowanych oferując opony kilku producentów dostarczających opony na OE =montaż fabryczny.

homologowane opony letnie Pirelli do BMW

https://youtu.be/aau4tdUtST0?si=cYabOSBR4VdHo9DZ

W ofercie opon homologowanych do BMW Pirelli oferuje opony do wszystkich modeli tego auta z przestrzeni ostatnich 20 lat. Nie są to tylko opony letnie Pirelli z pierwszego montażu ale także opony zimowe i wielosezonowe, a także opony na oś przednią i tylną. Dlaczego jest to tak ważne? Otóż producenci aut projektując nowe auto zakładają jego parametry techniczne i użytkowe, a by w pełni je wykorzystać muszą do tych aut być skonstruowane opony o odpowiedniej twardości, przyczepności itd. Każdy kierowca wie jak się prowadzi z dużą prędkością auto na miękkich oponach – strach się bać :).

&

#Wiek opon a jakość i gwarancja !!

najlepsze opony letnie z homologacją Audi

są podobnie jak do BMW czy Mercedesa odpowiednio konstruowane i tu też Pirelli posiada opony letnie i zimowe do wszystkich modeli w tym do tych bardzo szybkich o mocnych silnikach. Aby temu sprostać Pirelli oferuje nowoczesną oponę zimową o parametrach i wydajności opony letniej

P ZERO oferuje teraz każdy rodzaj opon aby wyposażyć każdy najbardziej prestiżowy, luksusowy i sportowy samochód na świecie. Każda opona wyróżnia się specjalnym oznaczeniem na boku, co świadczy że jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego samochodu.

Katalog opon letnich Pirelli

opny Pirelli Scorpion nev

Letni idol

Nowy SCORPION™ 

Nowy SCORPION™ to ulepszona opona letnia Pirelli z segmentu UHP przeznaczona do pojazdów SUV zapewniająca poprawę w zakresie zwiększenia przebiegu, obniżenia oporu toczenia, poprawy komfortu i zachowania na mokrej nawierzchni.
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, nowy SCORPION™ zapewnia doskonałe właściwości w obszarach:
– Bezpieczeństwa
– Wydajności
– Ekologii
– Komfortu.

kupuj w naszym serwisie bez dodatkowych kosztów !Na naszym portalu opony-felgi-koła

mail. carbutlublin@gmail.com

szukaj też naszych ofert na OLX