Aktualności

Nokian – najlepsze opony zimowe !

26 lipca

Wszystkie zakupione w tym roku Opony Nokian objęte są 2- LETNIĄ OCHRONĄ –
WYMIANA OPONY W RAZIE PRZEBICIA

(dotyczy tylko opon zakupionych i montowanych w Autoryzowanych Serwisach NOKIAN TYRES )

oraz atrakcyjne ceny na #opony zimowe NOKIAN !!!

W ramach programu dwuletniej dodatkowej gwarancji Klient otrzymuje bezpłatnie nową, odpowiadającą uszkodzonej oponę w przypadku, gdy oryginalna  prawidłowo użytkowana i poprawnie założona opona uległa przypadkowemu uszkodzeniu podczas jej normalnego użytkowania.

 Nową oponę, odpowiadającą uszkodzonej otrzymasz bezpłatnie od dowolnego dealera Nokian Tyres w Polsce uczestniczącego w programie Dodatkowej gwarancji.

 

!

Nowa oferta Nokiana na opony zimowe i całoroczne do samochodów dostawczych  na naszej podstronie  –  Centrum Kół do samochodów dostawczych – opony zimowe  i felgi – Lublin Bursaki 14

Opony zimowe Nokian na sezon zima 2021/2022

 

Nokian WR D4 to od lat najbardziej popularne opony zimowe, opracowane z myślą o bezpiecznej, zrównoważonej jeździe na mokrej jezdni i na śniegu. Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie – 3PMSF

Główne korzyści
 • Znakomita przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni oraz na śniegu
 • Stabilna, zrównoważona jazda
 • Skuteczna prewencja aquaplaningu i poślizgu na błocie pośniegowym
 • NOKIAN-WR-D4

   

Nokian WR Snowproof

To nowy flagowy produkt wynalazcy opon zimowych – wyjątkowe połączenie doświadczeń z dalekiej północy i znajomości warunków alpejskich. Przekonaj się, co oznacza pełna kontrola i bezpieczeństwo w każdych zimowych warunkach, od deszczu, po śnieg i błoto pośniegowe. Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie – 3PMSF

 • PRZYCZEPNOŚĆ NA MOKREJ JEZDNI, NA ŚNIEGU I BŁOCIE POŚNIEGOWYM
 • PRZEWIDYWALNA, ZRÓWNOWAŻONA JAZDA
 • NISKIE OPORY TOCZENIA TO OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY I TROSKA O ŚRODOWISKO
 • Dostępne w wymiarach od 14″ do 20″ w profilach 45, 50, 55, 60, 65 oraz kilku wariantach Run-flat
  • Dostępne w wymiarach od 17″ do 21″ i profilach 35 do 55 %
 • Nokian-WR-Snowproof

   

  Nokian WR Snowproof P

  Nowe Nokian Snowproof P to nowoczesne opony o sportowym charakterze, łączące sterowność i przyczepność w warunkach zimowych. Codzienne manewry, jak nagła zmiana pasa ruchu na błocie pośniegowym, są o wiele łatwiejsze dzięki znakomitej trakcji, krótszej drodze hamowania i lepszej stabilności w zakrętach.

  Nokian_WR_Snowproof_

   

  • STABILNE OSIĄGI I ZNAKOMITA PRZYCZEPNOŚĆ ZIMĄ
  • NIEZAWODNOŚĆ I PRECYZJA PRZY SZYBKIEJ JEŹDZIE
  • NISKIE OPORY TOCZENIA TO OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA I TROSKA O ŚRODOWISKO

Dostępne w wymiarach od 17″ do 21″ i profilach 35 do 55 % i wersjach Run-flat

 Nokian WR SUV 4

Nowe opony zimowe Nokian WR SUV 4 dla modeli SUV i crossover powstały z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności. Zostały opracowane we współpracy z kierowcami SUV z Europy Środkowej i zapewniają najlepsze możliwe osiągi, przyczepność i sterowność w ulewnym deszczu, na śniegu i błocie pośniegowym. Solidna, wytrzymała konstrukcja w połączeniu z technologią Aramidowych ścian bocznych gwarantuje stabilność i chroni oponę przed skutkami uderzeń oraz przecięciem. Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie – 3PMSF

 • ZNAKOMITA STEROWNOŚĆ NA MOKREJ NAWIERZCHNI, ŚNIEGU I BŁOCIE POŚNIEGOWYM
 • MAKSYMALNA STABILNOŚĆ I KOMFORT JAZDY
 • EKSTREMALNA WYTRZYMAŁOŚĆ
 • Nokian WR_SUV4_

   

  WR SUV 4 to ekstremalna przyczepność w zimowych warunkach

  Innowacyjne „pazurki” Snow Claws wycięte w rowkach wzdłużnych i poprzecznych bloków bieżnika zapewniają wyjątkową przyczepność w warunkach zimowych.„Pazurki” mocno wbijają się w powierzchnię na miękkim śniegu i podłożu, zapewniając oponie wysoką przyczepność na śniegu i lodzie.

  Produkowane w wymiarach od 16″ do 21″ i profilach od 35 do 65%

……………………………………………………………………     

opony letnie 

Opony Nokian Wetproof na mokre letnie drogi !

opony Nokian Wetproof

to doskonały wybór na zmienne warunki drogowe Europy Środkowej. Częste w Polsce ulewne deszcze i zaleganie kałuż doprowadzają do niebezpiecznych poślizgów, utraty stabilności pojazdu i wypadków. Opony Nokian Wetproof gwarantują bezpieczną jazdę, doskonałe odprowadzenie wody KLASA  „A”, oraz niski poziom hałasu a więc komfort podróży.

opony letnie Nokian Powerproof  do sportowej jazdy

znakomicie radzą sobie w każdych letnich warunkach drogowych. Zapewniają wyjątkową stabilność i precyzyjne sterowanie przy nagłych zmianach pasa ruchu i ostrym hamowaniu. Nokian Powerproof gwarantuje łatwość prowadzenia i najwyższą jakość jazdy, jak przystało na opony do samochodów osobowych wyższej klasy (kategoria UHP). A co najważniejsze konkurują cenowo nie tylko z oponami klasy PREMIUM ale i klasy średniej

sprawdź ceny w naszych ofertach na OLX Lublin

 

 

opony NOKIAN Wetproof i Powerproof

 

 

.

U nas kupisz kompletne koła do SUVa

Wybierz, zamów i zamontuj w wybranym serwisie ! Zapłacisz przy odbiorze !

https://portal.alcar-felgi-opony-koła

Kupując opony lub felgi w e-sklepach z poza Lublina ponosisz koszty pakowania i przesyłki które ciągle drożeją, poza tym w przypadku reklamacji tracisz cenny czas i pieniądze. A co jak źle wybierzesz ? Dojdą wysokie koszty zwrotu.  U nas opony i felgi kupisz tanio i bez zbędnych kosztów, a co najważniejsze uzyskasz wszystkie przysługujące gwarancje Nokian Tyres i będzie to zakup świadomy !

Opony zakupione poza siecią serwisów Nokian Tyres otrzymują tylko gwarancję producenta na wady fabryczne !

99 % sprzedawanych przez nas opon  nie przekracza wieku 12 miesięcy !

#DATA PRODUKCJI A GWARANCJA 

 

Dopasowane do małych i średnich SUVów opony Nokian WETPROOF SUV

Opony Nokian Wetproof SUV wymiary

 

PEWNE NA DESZCZOWE DNI I ATRAKCYJNE CENOWO

Nokian Wetproof SUV posiadają technologię aramidowych ścian bocznych Nokian, która gwarantuje wytrzymałość i ochronę w trudnych warunkach drogowych.

Aramid chroni opony Nokian Tyres. Opony Nokian Tyres chronią życie

#

Opony Nokian Powerproof SUV

to oponyony kostruowane z myślą o dużych samochodów typu SUV by pewnie jechać w ciasnych zakrętach

 Priorytety nowych Nokian Powerproof SUV to spokój i bezpieczeństwo  nawet przy gwałtownym hamowaniu lub nagłej zmianie pasa ruchu. W ramach wzmocnienia pod kątem aut typu SUV, Nokian Powerproof SUV otrzymały technologię aramidowych ścian bocznych Nokian Tyres.

Super bezpieczne opony w super cenach > szukaj nas na OLX Lublin

niezastąpione i wytrzymałe

 

Nokian cLine Van  to opony Nokian do samochodów dostawczych  

opony Nokian cLINE Van baner

zapewniają wytrzymałość, stabilność podczas jazdy oraz bezpieczeństwo w profesjonalnym transporcie. Bezpieczeństwo oraz komfort jazdy został znacząco poprawiony dzięki nowej mieszance gumowej i optymalizacji bieżnika w kierunku lepszego odprowadzenia wody.

cLine_Van

opony Nokian cLine Van

 

Opony Nokian cLine Cargo do samochodów dostawczych pracujących z dużymi obciążeniami na długich trasach

cLine_Cargo

opony Nokian cLine Cargo

OPONY NOKIAN STOWRZONE DO CIĘŻKIEJ PRACY

Opona Nokian cLine w wersji Cargo gwarantuje precyzję prowadzenia oraz bezpieczeństwo podczas transportu ciężkich ładunków. Wytrzymałość opon Nokian cLine Cargo została zaprojektowana do przenoszenia zdecydowanie cięższych ładunków (podwyższona nośność ), a jednocześnie udoskonalono prowadzenie oraz przyczepność na mokrej nawierzchni oraz pewność stabilnego prowadzenia.

Nokian cLine Cargo to niezastąpiony element samochodów użytkowanych w intensywnej działalności gospodarczej takiej jak poczta kurierska czy przewozy osób i transport drogowy. Tu wymaga się pewności dojazdu na czas i bez problemowo. Opony cLine Cargo o podwyższonej nośności, posiadające boki wzmocnione aramidem spełniają te wymagania doskonale. Mówiąc krótko te opony to najlepszy wybór !

Kupując opony zastanów się nad  zakupem felg. Polecamy atestowane felgi aluminiowe i stalowe do samochodów dostawczych. Stwórz kompletne koła na zimę i lato. Bądź bezpieczny na drodze !

Wulkanizacja Car-But Lublin zaprasza !

 

Autoryzowane serwisy Nokian Tyres rekomendują najlepsze opony i felgi udzielając wszystkich gwarancji producenta. Współczesne opony letnie Nokian to produkty wysoko zaawansowane technologicznie a więc wymagają odpowiedniej obsługi serwisowej i gwarancyjnej w wulkanizacji Car-But Lublin