Aktualności

Opony całoroczne NOKIAN i VIKING

13 lipca
 

Viking opony załoroczne  oferta

Nokian opony całoroczne oferta

Nokian opony Rotiva AT

Z pośród wielu ofert Nasi klienci bardzo często wybierają opony całoroczne VIKING i NOKIAN (poniżej)

Opony VIKING  to przystępna cena i dobra jakość oraz długie okresy użytkowania – są produkowane  przez koncern CONTINENTAL. 

 

Viking Four Tech

Viking Four Tech Van

Viking Four Tech Van


Wypróbuj opony na każdą pogodę Nokian Allseason – Weatherproof !

Nokian opony całoroczne do 31-12-2018


Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie   Oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie !!!

 Z oponami Nokian Weatherproof, stanowiących unikalne połączenie bezpieczeństwa i beztroskiego komfortu jazdy przy każdej pogodzie, możesz zapomnieć o prognozach pogodowych!

Jeśli zakupią Państwo opony NOKIAN  w naszym serwisie i z jakiegokolwiek powodu nie są Państwo zadowoleni z nowego kompletu opon Nokian Tyres, mogą je Państwo wymienić na nowy zupełnie za darmo.   Nokian – gwarancja satysfakcji 

Nokian Tyres Aramid Satisfaction

Ochrona w przypadku uszkodzenia ściany bocznej opony

 Opony Weatherproof SUV   i   Weatherproof C  (van) zapewniają trwałość i bezpieczeństwo w niespodziewanych sytuacjach. Niezmiernie trwałe włókna Aramidowe, które doskonale sprawdzają się również w kamizelkach kuloodpornych, usztywniają i wzmacniają ścianę boczną opony i sprawiają, że staje się wyjątkowo odporna na ścieranie i przecięcia.

Aby całkowicie przekonać Państwa do naszych odpornych opon: Jeśli dokonają Państwo zakupu opon w naszym sklepie , program ochrony Nokian Tyres Aramid obejmie przypadkowe uszkodzenia ścianek bocznych opon. W takiej sytuacji klienci otrzymują bezpłatnie zupełnie nową oponę.

Program ochrony Nokian Tyres Aramid Satisfaction ma zastosowanie do opon   zakupionych w wyznaczonych sklepach oponiarskich między 1 marca 2018 a 28 lutego 2019.

https://www.nokiantyres.pl/dealerzy/znajdz-dealera/car-but-kocon-i-jablonski-sp-j/ https://www.nokiantyres.pl/dealerzy/znajdz-dealera/car-but-kocon-i-jablonski-sp-j-2/

Nokian opony całoroczne oferta 

Nokian opony Rotiva AT


NOKIAN-WEATHERPROOF

Weatherproof SUV

Weatherproof_C_Van_Cargo

Nokian_Rotiiva_AT

Nokian_Rotiiva_AT