Aktualności

Felgi aluminiowe, felgi stalowe, kompletne koła

24 lipca

GRUPA ALCAR TO NUMER 1 WŚRÓD PRODUCENTÓW FELG ALUMINIOWYCH I STALOWYCH NA RYNKU WTÓRNYM W EUROPIE

ALCAR jest grupą produkcyjną i handlową działającą na arenie międzynarodowej, która swoje strategiczne cele skupia na handlu oraz produkcji felg stalowych i aluminiowych. ALCAR to również lider na europejskim rynku wtórnym felg do samochodów osobowych. Główna działalność grupy koncentruje się na międzynarodowej sprzedaży hurtowej i produkcji felg stalowych i aluminiowych, a także dystrybucji systemów monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) oraz kompletnych kół, głównie do sieci dealerskich. Spółka stawia na innowacyjne projektowanie, nowoczesną technologię produkcji oraz sprawną logistykę. Grupa ALCAR posiada europejską sieć 29 firm w 16 krajach i sześć marek własnych.

zobacz wszystkie alufelgi Grupy ALCAR :

Grupa ALCAR produkuje i dystrybuuje felgi stalowe i aluminiowe pod kilkoma markami:


AEZ jest topową marką aluminiową w grupie, charakteryzuje ją design oraz jakość.

DOTZ świetnie wpisuje się w współczesne trendy, środowisko tuningowe i car-detailing.

DEZENT przekonuje zróżnicowaniem modeli, nowoczesnym wzornictwem i atrakcyjną ceną.

ALCAR umiejętnie łączy projektowanie z rozwojem technologii oraz marketing ze sprzedażą w ramach spółek w Grupie. Szczególne atuty ALCAR to szybka reakcja na zmieniające się warunki rynkowe, rozwój pomysłów zorientowanych na klienta i innowacyjne kreacje projektów, a także pełną gamą felg do samochodów osobowych, terenowych, lekkich ciężarówek i off-road, ALCAR obejmuje wszystkie te grupy docelowe z swoimi markami własnymi. Posiada więc pełen program felg do prawie wszystkich samochodów, a felgi są badane i certyfikowane przez niemiecką jednostkę kontroli technicznej TUEV.

ALCAR Stahlrad szczyci się jakością oryginalnych felg, oraz maksymalnie możliwą ich osiągalnością.

Dlaczego warto kupić felgi hybrydowe ALCAR ?

to unikatowy produkt, a jego najlepszym określeniem jest przewrotne hasło „aluminiowa elegancja w stalowej formie”.
Jakość felg hybrydowych i felg stalowych ALCAR potwierdzona jest homologacjami producentów samochodów i certyfikatami oświadczającymi że felgi przetestowano i opatrzono certyfikatem TUEV Środowisko. Europejska produkcja i wykorzystanie materiałów wysokiej jakości „Swiss Made” oraz wysokie standardy zarządzania jakością podczas produkcji w Szwajcarii są dowodem na bardzo wysoką jakość felg.
Jednocześnie rewelacyjny stosunek ceny do jakości felgi hybrydowej stwarza niedrogą i idealną alternatywę dla felgi aluminiowej. Nie tylko wygląd zgrabnej felgi aluminiowej, zaopatrzonej w oryginalny kołpaczek chroniący piastę ale i możliwość szybkiej i taniej naprawy uszkodzeń potwierdzają słuszność ich zakupu.
Do felg hybrydowych stosuje się śruby seryjnie stosowane przy montażu auta, więc nie ma potrzeby kupowania drugiego kompletu.

Felgi stalowe zgodne z wyposażeniem fabrycznym

Jako lider rynku w sektorze felg na rynek wtórny, marka ALCAR STAHLRAD zapewnia asortyment w jakości wyposażenia oryginalnego. Te felgi stalowe nie tylko spełniają normy OE, z uwagi na formę, wymiary i materiał, z którego są wykonane, ale także są badane i certyfikowane przez niemiecki TÜV Certification Institutes i The German Federal Department of Motor Vehicles (KBA). Jest to gwarancja spełnienia najbardziej surowych kryteriów jakości. Oferta ALCAR STAHLRAD obejmuje samochody osobowe, a także lekkie samochody ciężarowe, a ponad 600 różnych numerów artykułów obejmuje całe spektrum pojazdów.
W przypadku uszkodzenia felgi stalowej z pierwszego wyposażenia całkiem bezpiecznie można je zastąpić flegą Alcar.
Felgi hybrydowe, stalowe i aluminiowe, opony lub koła kompletne można bezpiecznie wybrać i zamówić korzystając z naszego portalu


https://portal.alcar-wheels.com/wheelsportal/83470/home/felgi


Felgi Lublin – gdzie i jak kupić ?

Zawsze zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową gdzie można znaleźć, nie tylko informacje produktowe, ciekawe zdjęcia image’owe, ale także KONFIGURAOR doboru felg w 3d, dzięki któremu można sprawdzić jak wybrane felgi będą wyglądać na naszym aucie.
Bogata oferta felg w połączeniu z szerokim wachlarzem opon, oraz profesjonalny nowoczesny serwis to nasza propozycja do komponowania kompletów kół. Standardem stało się posiadanie 2 kompletów kół – letnich i zimowych, często o różnych profilach. W obu przypadkach spokojnie można stosować felgi aluminiowe.
Obecnie większość samochodów opuszcza salony sprzedaży na felgach stalowych o średnicy maksymalnie 17″, lub za dopłatą na felgach aluminiowych, a nawet z drugim kompletem kół – zazwyczaj zimowych. Warto zastanowić się czy taka propozycja Dealerów jast dla nas zadowalająca, biorąc po uwagę ceny i jakość oferty.
!

.

Felgi stalowe i hybrydowe, oraz kompletne koła zimowe  do samochodów osobowych, SUV, 4X4 I Van
czy warto mieć 2 komplety kół ?

Usiądź proszę wygodnie w fotelu lub przy biurku i wejdź na nasz portal :

 https://portal.alcar-wheels.com/wheelsportal/83470/start

WYBIERZ I PORÓWNAJ CENY !!!

W ciągu kilku minut znajdziesz takie felgi aluminiowe lub stalowe jakie się Tobie spodobają, poznając od razu ich cenę – nawet z czujnikami ciśnienia i montażem. Jeśli masz wątpliwości zadzwoń  81 53 271 83 ,  81 534 65 09 lub napisz do nas ze strony przez formularz kontaktowy