Aktualności

Felgi aluminiowe, stalowe i kompletne koła zimowe

1 marca

zamów na naszym portalu

https://portal.alcar-wheels.com/wheelsportal/83470/home/felgi#

felgi aluminiowe Lublin

wybierz swoje wymarzone alufelgi ALCAR

międzynarodowej grupy produkcyjnej i handlowej, która skupia się na handlu oraz produkcji felg stalowych i aluminiowych. ALCAR to również lider na europejskim rynku wtórnym felg do samochodów osobowych. Główna działalność grupy koncentruje się na sprzedaży hurtowej, produkcji felg stalowych i aluminiowych oraz dystrybucji systemów monitorowania (TPMS) i kompletnych kół do sieci dealerskich. Spółka stawia na innowacyjne projektowanie, nowoczesną technologię produkcji oraz sprawną logistykę. Grupa ALCAR posiada europejską sieć 29 firm w 16 krajach i sześć marek własnych.

zobacz wszystkie alufelgi Grupy ALCAR :

Grupa ALCAR produkuje i dystrybuuje felgi stalowe i aluminiowe pod kilkoma markami:


AEZ jest topową marką aluminiową w grupie, charakteryzuje ją design oraz jakość.

DOTZ świetnie wpisuje się w współczesne trendy, środowisko tuningowe i car-detailing.

DEZENT przekonuje zróżnicowaniem modeli, nowoczesnym wzornictwem i atrakcyjną ceną.

ALCAR umiejętnie łączy projektowanie z rozwojem technologii i marketingiem. Szybko reguje na zmienne warunki rynkowe, pomysły zorientowane na klienta i innowacja kreacje projektów. Do tego pełna gama felg do samochodów osobowych, terenowych, lekkich ciężarówek i off-road.  ALCAR obejmuje wszystkie te grupy docelowe  swoimi markami własnymi. Posiada więc pełen program felg do prawie wszystkich samochodów.  Felgi są badane i certyfikowane przez niemiecką jednostkę kontroli technicznej TUEV.

Felgi Lublin

Dlaczego warto kupić felgi hybrydowe ALCAR ?

To unikatowy produkt! A jego najlepszym określeniem jest przewrotne hasło „aluminiowa elegancja w stalowej formie”.
Bardzo wysoka akość felg hybrydowych i felg stalowych ALCAR potwierdzona jest certyfikatami TUEV i homologacjami producentów samochodów.
Jednocześnie rewelacyjny stosunek ceny do jakości felgi hybrydowej stwarza niedrogą i idealną alternatywę dla felgi aluminiowej. Nie tylko wygląd zgrabnej felgi aluminiowej, zaopatrzonej w oryginalny kołpaczek chroniący piastę ale i możliwość szybkiej i taniej naprawy uszkodzeń to słuszność ich zakupu.
Do felg hybrydowych stosuje się śruby seryjnie stosowane przy montażu auta, więc nie ma potrzeby kupowania drugiego kompletu.

Felgi stalowe ALCAR Stahlrad są dostępne i zgodne z wyposażeniem fabrycznym

Jako lider rynku, marka ALCAR STAHLRAD zapewnia asortyment w jakości wyposażenia oryginalnego. Te felgi stalowe nie tylko spełniają normy OE, ale i formę, wymiary i materiał, z którego są wykonane. Jest to gwarancja spełnienia najbardziej surowych kryteriów jakości.
W przypadku uszkodzenia felgi stalowej z pierwszego wyposażenia całkiem bezpiecznie można je zastąpić flegą Alcar.


Felgi hybrydowe, stalowe i aluminiowe, opony lub koła kompletne można bezpiecznie wybrać i zamówić korzystając z naszego portalu


https://portal.alcar-wheels.com/wheelsportal/83470/home/felgi


#Felgi Lublin – gdzie i jak kupić ?

Zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową gdzie można znaleźć informacje o produktach. Ciekawe zdjęcia, a także KONFIGURAOR doboru felg w 3d. Sprawdź jak wybrane felgi będą wyglądać na aucie.


Bogata oferta felg i opon, oraz profesjonalny nowoczesny serwis to nasza propozycja do komponowania kompletów kół. Standardem stało się posiadanie 2 kompletów kół – letnich i zimowych, często o różnych profilach.

#Felgi stalowe i hybrydowe, oraz kompletne koła

Czy warto mieć 2 komplety kół do samochodów osobowych, SUV, 4X4 I Van

Usiądź proszę wygodnie w fotelu lub przy biurku i wejdź na nasz portal :

 https://portal.alcar-wheels.com/wheelsportal/83470/start

WYBIERZ I PORÓWNAJ CENY !!!

W ciągu kilku minut znajdziesz takie felgi aluminiowe lub stalowe jakie się Tobie spodobają. Poznaj ich cenę nawet z czujnikami ciśnienia i montażem. Jeśli masz wątpliwości zadzwoń  81 53 271 83 ,  81 534 65 09 lub napisz do nas ze strony przez formularz kontaktowy

Felgi Lublin Car-But Kocoń i Nakonieczna Sp.J.

Florentyna