Aktualności

Opony zimowe Yokohama

15 września

W tym roku wojna na Ukrainie wywarła znaczny wpływ na rynek opon. Duże braki wystąpią w grupie opon produkowanych w Rosji. Poza oponami Pirelli, Continental, GoodYear polscy kierowcy odczują brak ulubionych opon zimowych Nokian. Firma Nokian całkowicie wyniosła się z Petersburga a rodzima produkcja w Nokii nie da rady pokryć zapotrzebowania rynku europejskiego.

Aby zredukować te braki zarezerwowaliśmy na sezon zimowy opony Yokohama i zwiększyliśmy zamówienia na opony Falken i Sumitomo. Decyzja ta zapadła ze względu na rosnące ceny opon i dużą inflację, na którą bardziej odporne są firmy japońskie.

Yokohama Rubber Company

Yokohama Rubber Company to japoński koncern, obecny na rynku od 1917 r, będący aktualnie na szóstym miejscu producentów najwyższej jakości opon. Na naszym rynku oferuje opony do samochodów sportowych, kompaktowych i crossover’ów, SUV’ów, 4×4 a także małych samochodów osobowych oraz komfortowych limuzyn i VAN’ów. Wiele opon Yokohama stosowanych jest na pierwsze wyposażenie samochodów europejskich i japońskich co podnosi ich popularność. Bardzo ważnym aspektem jest umiarkowana cena tych opon oscylująca poniżej klasy premium w której są lokowane.

Yokohama BluEarth Zima V906

– nowoczesna technologia dla doskonałej przyczepności w sezonie zimowym !
Najnowsza propozycja na sezon zimowy japońskiej marki przeznaczona do samochodów osobowych. Model należy do klasy premium i charakteryzuje się zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii i najlepszym stosunkiem jakości do ceny.
W najnowszej zimowej oponie osobowej japońskiego producenta zastosowano nowoczesną technologię Harmony Tread Design. Innowacyjne rozwiązanie z lamelami 3D, szerokimi blokami i rowkowaniem oraz zwiększona sztywność bieżnika wpływają na doskonałą przyczepność na suchej, mokrej, zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni, a także skuteczne pokonywanie zakrętów, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Dodatkowo, większy o 10% profil opony zapewnia zwiększoną przyczepność oraz stabilność jazdy. Konstrukcja bieżnika gwarantuje również skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego oraz zmniejszone ryzyko aquaplaningu.

Ponadprzeciętna trwałość w sezonie zimowym z Yokohama BluEarth Winter V906

WSZYSTKIE KORZYŚCI W SKRÓCIE

Zastosowanie

  • Samochody kompaktowe
  • Samochody klasy średniej
  • Kompaktowe SUV-y

Korzyści

  • Znakomita przyczepność zimą (śnieg i lód)
  • Doskonała przyczepność na mokrej nawierzchni
  • Stworzona do długich przebiegów

Cechy

  • Specjalny projekt wzoru bieżnika „Harmony”
  • Mieszanka bogata w krzemionkę
  • Technologia mieszanki A.R.T
  • Wytrzymała i solidna konstrukcja

Yokohama BluEarth * Winter V906 SUV

przeznaczona do SUV 'ów od 17 do 22″

Bieżnik opony jest identyczny jak w oponie V906, różnice występują w budowie karkasa opony mające spełnić wymagania małych i dużych SUW’ów.

#

opony zimowe YOKOHAMA WY01 VAN

do samochodów dostawczych gwarantuje bardzo dobrą trakcję w trudnych warunkach zimowych oraz długie przebiegi co przelicza się na niską cenę przejechania 1 km.

Opony zimowe Yokohama to nie tylko doskonała jakość ale też i umiarkowana cena. To opony klasy premium w cenie opon klasy średniej produkowanych w Europie. Aby sprawdzić ceny i dostępność zapraszamy na strony OLX

Serwisy Car-but Lublin autoryzowanym partnerem Yokohama Tyres