Aktualności

Opony Nokian do każdego auta

26 lipca
Wszystkie zakupione w tym roku Opony Nokian objęte są 2- LETNIĄ OCHRONĄ –
WYMIANA OPONY W RAZIE PRZEBICIA

(dotyczy tylko opon zakupionych i montowanych w autoryzowanych serwisach NOKIAN TYRES )

oraz atrakcyjne ceny na opony NOKIAN !!!

W ramach programu dwuletniej dodatkowej gwarancji Klient otrzymuje bezpłatnie nową, odpowiadającą uszkodzonej oponę w przypadku, gdy oryginalna  prawidłowo użytkowana i poprawnie założona opona uległa przypadkowemu uszkodzeniu podczas jej normalnego użytkowania.

 Nową oponę, odpowiadającą uszkodzonej otrzymasz bezpłatnie od dowolnego dealera Nokian Tyres w Polsce uczestniczącego w programie Dodatkowej gwarancji.

 

!

Nowa oferta Nokiana na opony do samochodów dostawczych zimowych i całorocznych na naszej podstronie  –  Centrum Kół do samochodów dostawczych – opony zimowe  i felgi – Lublin Bursaki 14

          opony letnie sezon 2021

Opony Nokian Wetproof na mokre letnie drogi !

opony Nokian Wetproof

to doskonały wybór na zmienne warunki drogowe Europy Środkowej. Częste w Polsce ulewne deszcze i zaleganie kałuż doprowadzają do niebezpiecznych poślizgów, utraty stabilności pojazdu i wypadków. Opony Nokian Wetproof gwarantują bezpieczną jazdę, doskonałe odprowadzenie wody KLASA  „A”, oraz niski poziom hałasu a więc komfort podróży.

opony letnie Nokian Powerproof  do sportowej jazdy

znakomicie radzą sobie w każdych letnich warunkach drogowych. Zapewniają wyjątkową stabilność i precyzyjne sterowanie przy nagłych zmianach pasa ruchu i ostrym hamowaniu. Nokian Powerproof gwarantuje łatwość prowadzenia i najwyższą jakość jazdy, jak przystało na opony do samochodów osobowych wyższej klasy (kategoria UHP). A co najważniejsze konkurują cenowo nie tylko z oponami klasy PREMIUM ale i klasy średniej

sprawdź ceny w naszych ofertach na OLX:

195/65R15 91H Nokian Wetproof CA 68dB

205/55R16 91V Nokian Wetproof CA2 68dB

opony NOKIAN Wetproof i Powerproof

225/45R17 91Y Nokian POWERPROOF CA 68dB – cena specjalna 299,- Zł/sztuka

225/45R17 94Y XL Nokian POWERPROOF CA 69dB   
225/55R17 101Y XL XL Nokian Powerproof CA 69dB 
245/45R18 100Y XL Nokian POWERPROOF CA 72dB 
225/40R18 92Y XL Nokian POWERPROOF CA 69dB

.

U nas kupisz kompletne koła do SUVa

Wybierz, zamów i zamontuj w wybranym serwisie ! Zapłacisz przy odbiorze !

https://portal.alcar-felgi-opony-koła

Kupując opony lub felgi w e-sklepach z poza Lublina ponosisz koszty pakowania i przesyłki które ciągle drożeją, poza tym w przypadku reklamacji tracisz cenny czas i pieniądze. A co jak źle wybierzesz ? Dojdą wysokie koszty zwrotu.  U nas opony i felgi kupisz tanio i bez zbędnych kosztów, a co najważniejsze uzyskasz wszystkie przysługujące gwarancje Nokian Tyres i będzie to zakup świadomy !

Opony zakupione poza siecią serwisów Nokian Tyres otrzymują tylko gwarancję producenta na wady fabryczne !

99 % sprzedawanych przez nas opon  nie przekracza wieku 12 miesięcy !

#DATA PRODUKCJI A GWARANCJA 

Dopasowane do małych i średnich SUVów opony Nokian WETPROOF SUV

Opony Nokian Wetproof SUV wymiary

 

215/65R16 102H XL Nokian Wetproof SUV EA 68dB 

225/65R17 106V XL NOKIAN WETPROOF SUV CA 71dB

235/65R17 108W XL Nokian Powerproof SUV CA 72dB

235/60R18 107W XL Nokian POWERPROOF SUV CA 72dB

i wiele innych wymiarów  !!!

PEWNE NA DESZCZOWE DNI I ATRAKCYJNE CENOWO

Nokian Wetproof SUV posiadają technologię aramidowych ścian bocznych Nokian, która gwarantuje wytrzymałość i ochronę w trudnych warunkach drogowych.

Aramid chroni opony Nokian Tyres. Opony Nokian Tyres chronią życie

#

Opony Nokian Powerproof SUV

to oponyony kostruowane z myślą o dużych samochodów typu SUV by pewnie jechać w ciasnych zakrętach

 Priorytety nowych Nokian Powerproof SUV to spokój i bezpieczeństwo  nawet przy gwałtownym hamowaniu lub nagłej zmianie pasa ruchu. W ramach wzmocnienia pod kątem aut typu SUV, Nokian Powerproof SUV otrzymały technologię aramidowych ścian bocznych Nokian Tyres.

Super bezpieczne opony w super cenach :

235/60 R 18 107W XL Nokian POWERPROOF SUV CA 72dB

235/65R17 108W XL Nokian Powerproof SUV CA 72dB

255/55R18 109Y XL Nokian Powerproof SUV CA 73dB

niezastąpione i wytrzymałe

 

Nokian cLine Van  to opony Nokian do samochodów dostawczych  

opony Nokian cLINE Van baner

zapewniają wytrzymałość, stabilność podczas jazdy oraz bezpieczeństwo w profesjonalnym transporcie. Bezpieczeństwo oraz komfort jazdy został znacząco poprawiony dzięki nowej mieszance gumowej i optymalizacji bieżnika w kierunku lepszego odprowadzenia wody.

cLine_Van

opony Nokian cLine Van

 

Opony Nokian cLine Cargo do samochodów dostawczych pracujących z dużymi obciążeniami na długich trasach

cLine_Cargo

opony Nokian cLine Cargo

OPONY NOKIAN STOWRZONE DO CIĘŻKIEJ PRACY

Opona Nokian cLine w wersji Cargo gwarantuje precyzję prowadzenia oraz bezpieczeństwo podczas transportu ciężkich ładunków. Wytrzymałość opon Nokian cLine Cargo została zaprojektowana do przenoszenia zdecydowanie cięższych ładunków (podwyższona nośność ), a jednocześnie udoskonalono prowadzenie oraz przyczepność na mokrej nawierzchni oraz pewność stabilnego prowadzenia.

Nokian cLine Cargo to niezastąpiony element samochodów użytkowanych w intensywnej działalności gospodarczej takiej jak poczta kurierska czy przewozy osób i transport drogowy. Tu wymaga się pewności dojazdu na czas i bez problemowo. Opony cLine Cargo o podwyższonej nośności, posiadające boki wzmocnione aramidem spełniają te wymagania doskonale. Mówiąc krótko te opony to najlepszy wybór !

Kupując opony zastanów się nad  zakupem felg. Polecamy atestowane felgi aluminiowe i stalowe do samochodów dostawczych. Stwórz kompletne koła na zimę i lato. Bądź bezpieczny na drodze !

Wulkanizacja Car-But Lublin zaprasza !

Autoryzowane serwisy Nokian Tyres rekomendują najlepsze opony i felgi udzielając wszystkich gwarancji producenta. Współczesne opony letnie Nokian to produkty wysoko zaawansowane technologicznie a więc wymagają odpowiedniej obsługi serwisowej i gwarancyjnej w wulkanizacji Car-But Lublin