Wulkanizacja, felgi aluminiowe i wymiana opon.

Opony i felgi kupuj w Car-but Lublin

.

Autoryzowanego Dealara Nokian Tyres, Pirelli, Continental, Falken i Alcar

poleca

felgi aluminiowe i stalowe 

e- sklep

 Opony

letnie, opony zimowe i całoroczne. 

 Opony do samochodów osobowych, SUV, 4×4, dostawczych, motocyklowych, skuterów a nawet taczek.

Na miejscu wymiana opon, prostowanie felg, obsługa czujników TPMS.

.

Felgi aluminiowe

Rok 2020 rozpocznie się premiera felg aluminiowych AEZ Kaiman i North, Dotz Suzuka i Dotz Interlogos i Dotz LimeRock.

Specjalność ALCAR: felgi ECE Felgi z homologacją ECE, nie wymagają weryfikacji TUEV oraz umieszczania odpowiednich adnotacji w dokumentach auta, spełniają standardy OE (pierwszego montażu), są opatrzone znakiem najwyższej jakości, gwarantują niezwykle łatwy dobór do pojazdu, 100% kompatybilność z autem, nie wymagają zestawów montażowych… I można tak wymieniać bez końca! Dla wielu klientów całkiem istotnym argumentem może być także fakt, że w obręczach tych kołpaczki są dopasowane wymiarem do standardów producenta danego auta, dzięki czemu można je w łatwy sposób wymienić.

.

Wymiana opon

Wulkanizacja  Car-But Lublin

Nasze usługi obejmują nie tylko montaż i wyważanie kół, ale też obsługujemy samochodowe systemy kontroli ciśnienia TPMS. Naprawiamy, wymieniamy i uszczelniamy zawory oraz czujniki. Nowe czujniki ciśnienia programowane są przy użyciu nowoczesnych urządzeń których oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane.  Naprawiamy felgi stalowe oraz felgi aluminiowe : prostujemy, spawamy oraz regenerujemy. Usuwamy uszkodzone szpilki i śruby, zastępując je nowymi. Posiadamy bardzo duży wybór śrub, nakrętek i szpilek do kół samochodowych oraz niezastąpione  pierścienie centrujące do felg aluminiowych, a nawet pierścienie dystansowe do tuningu.

.

Autoklima

serwis klimatyzacji samochodowej

Robimy przeglądy klimatyzacji, uzupełnianie czynnika chłodzącego, odgrzybianie, wymianę filtrów kabinowych, ozonowanie kanałów wentylacyjnych oraz wnętrza samochodu. Przy okazji obsługi klimatyzacji warto wyczyścić lub odświeżyć  tapicerkę, wyprać dywaniki, wykładzinę bagażnika. Czyszczenie robimy przy użyciu myjki parowej MAREM zespolonej z odkurzaczem co powoduje jednocześnie usuwanie wszelkich drobnoustrojów i roztoczy.

.

  Akumulator

nowy i naładowany kupisz w naszych serwisach. Oferujemy akumulatory o różnej pojemności i mocy do samochodów europejskich i japońskich do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Zużyte akumulatory przekazujemy do utylizacji odpowiednim służbom.

W Car-but Lublin kupisz i wymienisz żarówki samochodowe oraz wycieraczki do szyb przednich i tylnych. Sprawne oświetlenie oraz dobra widoczność i okazywanie zmiany kierunku jazdy czy hamowania to podstawy bezpieczeństwa na drogach.

Zajmujemy się naprawą układów hamulcowych, wymiana klocków i tarcz oraz płynów. Wymieniamy oleje i filtry olejowe.

.

Car-But

Wulkanizacja Lublin 20-150 ul. Bursaki 14

zaprasza od poniedziałku do soboty.
serwis usytuowany jest pomiędzy osiedlami Czechów a Ponikwoda w okolicy Centrum Handlowego Olimp i Multikina, czyli w Centrum Motoryzacyjnym. Ul. Bursaki to skupisko rozmaitych warsztatów samochodowych, hurtowni i sklepów z częściami samochodowymi. Tu kupisz i założysz opony, felgi, naprawisz uszkodzone. Konkurencja jest duża, lecz tylko w serwisie  CAR-BUT znajdziesz opony dostępne od ręki i w dużym wyborze. .
ZAPRASZAMY !!!
. <meta name=”google-site-verification” content=”xMi8sMMNAtbc2U4RK3VS7y7ZzZ5GhXHU29iNKjaPQCQ” />
https://www.drivercenter.eu/pl-pl/homepag
targeo
tergeo Bursaki
https://www.yelp.pl/biz/car-but-lublin?osq=Wulkanizacja
driver
Pirelli
Platforma opon
twitter rcoa
instagram rcoa
rankingCoach