Wulkanizacja, opony Lublin i felgi Lublin – wszystko w jednym miejscu !

 

Najlepsze opony i felgi oferuje wulkanizacja Car-But Lublin. Naprawa opon oraz profesjonalna wymiana opon gdy są prawidłowo wykonane przedłużają ich czas użytkowania i obniżają koszty eksploatacji samochodu.

Wulkanizacja Car-But Driver Lublin

Wulkanizacja Lublin Car-but

#Pomimo wieku opony nieużywane nadal są nowe !!!

Decydując się na zakup nowych opon zimowych w Lublinie, warto skorzystać z profesjonalnej porady pracowników naszej wulkanizacji, jaki produkt wybrać, aby dopasować oponę do konkretnego modelu samochodu, a także stylu jazdy kierowcy. Niezbędne jest przestrzeganie terminów wymiany ogumienia przed sezonem zimowym i letnim. Statystyki wskazują że, około 15 procent kierowców, nie decyduje się na sezonową zmianę opon pozostając na oponach letnich lub całorocznych.  Użytkowanie opon całorocznych w Polsce ma trendy zwyżkowe, jednak w Lublinie czy terenach górskich zalecamy na zimę opony zimowe.  Lublin jak wiele miast w Polsce położony jest na zróżnicowanym, pagórkowatym terenie a dodatkowo narażony na docierające ze wschodu mrozy i opady śniegu co z częstymi zmianami temperatur prowadzi do licznych gołoledzi czy zeszklenia powłoki śnieżnej. Z wieloletniej praktyki wiemy, że nawet posiadacze samochodów z napędem 4×4 i opon całorocznych mają często kłopoty z podjazdem na wzniesienia i decydują się na zakup opon zimowych.

Opony Lublin – wielosezonowe 

czy

opony opony letnie i zimowe ??

.

Opony zimowe Nokian i wymiana opon

Doświadczenia wskazują, iż spadki temperatury poniżej średniej dobowej tj. 7 stopni Celsjusza, wskazują na termin  wymiana opon na zimowe. Zdawało by się, że jest to usługa prosta i nieskomplikowana, jednak wymaga ona odpowiednich kwalifikacji, wiedzy i dobrego sprzętu. W  serwisach Car-But Lublin wymiana opon nisko profilowych, runflat, opon do SUV, 4×4 i VAN  wykonana jest zawsze z najwyższą starannością i dokładnością a opony czy też koła letnie możesz pozostawić w przechowalni, gdzie zostaną oczyszczone, zakonserwowane i przygotowane do następnego sezonu. Gwarantujemy perfekcję wymiany i wyważenia oraz odpowiednie warunki przechowalni.

#Opony letnie Nokian

Opony Nokian Wetproof

 

W naszej ofercie ( Car-But Lublin ) jesteśmy zdecydowanie nastawieni na opony zimowe i letnie Nokian, Promujemy je nieprzerwanie od ponad 25 lat a liczni użytkownicy potwierdzają słuszność ich wyboru. W sezonie zimowym 2019- 2020 opony zimowe Nokian były na 2 miejscu popularności opon zimowych w Polsce co potwierdza nasze wieloletnie doświadczenia.  Jednak  opony Nokian nie pokryją w 100 %  zapotrzebowania  kierowców na opony zimowe choćby ze względu na niewielkie jeszcze pokrycie w oponach homologowanych do samochodów prestiżowych i klasy premium.  Tu właśnie wchodzimy z ofertą opon zimowych Pirelli i Continental tj. największych dostawców opon homologowanych. Ale też nie zapominamy o posiadaczach innych aut większych, średnich i mniejszych proponując im opony klasy średniej takie jak Falken i Uniroyal.  Oferujemy też opony zimowe Sumitomo i Viking, czyli te wg. nas najlepsze ze wszystkich klasy opon klasy ekonomicznej.

.

Felgi i koła zimowe w Car-But Lublin

 

Aby zrealizować  potrzeby rynkowe oferujemy kompletne kola zimowe do konkretnych samochodów, montowane na felgach aluminiowych, stalowych czy też modnych ostatnio felgach hybrydowych, z czujnikami ciśnienia TPMS lub nie,  zależnie od potrzeb kierowców. Kompletne koła zimowe są coraz częściej używane jako drugi zestaw kół z różnych powodów, choćby nawet zmiany wizerunku auta czy możliwości dokonania samemu wymiany kół w razie takiej konieczności

.

opony zimowe Nokian

  kupuj tanio

w Car-but Lublin 

WYMIANA OPON 

 ul. Dolna Panny Marii 53

zaprasza też na 

e- zakupy na naszej stronie

www:opony-felgi-lublin.pl

.

Felgi i opony kupuj w Lublinie. Nie wysyłaj kasy w inne , bogatsze rejony Polski tylko sprawdź ile za to wszystko zapłacisz na miejscu. Tu opony kupisz tanio i wymiana opon też taniej.  Car-But Lublin oferuje promocje i ceny specjalne przez cały rok.

.

Wulkanizacja Car-But Lublin ul. Bursaki 14

 

Wymiana opon

i felg w samochodach osobowych, SUV i VAN –szybko i solidnie, naprawa opon, prostowanie felg oraz przechowalnia opon i kół. 

Doskonała oferta na

opony całoroczne

i felgi do samochodów dostawczych !

#opony letnie

#wymiana opon

#opony zimowe

#felgi Lublin

#opony Lublin 

#wulkanizacja Lublin

#opony i felgi

#Car-But Lublin 

https://poi.automapa.pl/point.php?p=5k10AxCY

#opony                  

#Felgi

#ZUMI

#firmy-net

#firmy.net