Aktualności

Opony Nokian – opony letnie do każdego auta

14 września

Opony Nokian

w 2021 roku objęte są 

2- LETNIĄ OCHRONĄ – WYMIANA OPONY W RAZIE PRZEBICIA

Unikatowa wiedza i doświadczenie Nokian Tyres wywodzące się ze Skandynawii gwarantują bezpieczeństwo i radość z podróży w każdych warunkach. Program dodatkowej gwarancji to nieodpłatny benefit oferowany użytkownikom naszych opon, który pozwoli kontynuować podróżowanie pomimo zaskakujących sytuacji. W ramach programu dwuletniej Dodatkowej gwarancji klient otrzymuje bezpłatnie nową, odpowiadającą uszkodzonej, oponę w przypadku, gdy oryginalna opona klienta ulegnie przypadkowemu uszkodzeniu. Jeżeli prawidłowo użytkowana i poprawnie założona opona uległa przypadkowemu uszkodzeniu podczas jej normalnego użytkowania, otrzymasz bezpłatnie nowy, odpowiadający uszkodzonej oponie produkt od dowolnego dealera Nokian Tyres uczestniczącego w programie Dodatkowej gwarancji.

JAK KORZYSTAĆ Z PROGRAMU DODATKOWEJ GWARANCJI:

1. DOSTARCZ USZKODZONĄ OPONĘ DO DEALERA BIORĄCEGO UDZIAŁ W PROGRAMIE

Dealer zweryfikuje ważność uprawnień wynikających z Gwarancji sprawdzając (a) oryginalny paragon potwierdzający zakup Opony, (b) Kartę kontroli Nokian Tyres klienta oraz (c) spełnienie pozostałych warunków (ograniczeń) programu Dodatkowej gwarancji.

2. DEALER WYMIENI OPONĘ

Dealer przekaże ci nieodpłatnie nowy, odpowiadający uszkodzonemu, produkt Nokian Tyres w miejsce produktu, który uległ uszkodzeniu. Poniesiesz wyłącznie koszty montażu nowej Opony.

3. DEALER WYPEŁNI FORMULARZ

Dealer wypełni razem z Tobą formularz Karty kontroli Nokian Tyres. Ty zachowasz oryginał, a Dealer kopię karty.

!

Opony Nokian Wetproof

opony Nokian Wetproof

Nowe opony letnie Nokian Powerproof 

znakomicie radzą sobie w każdych letnich warunkach drogowych. Zapewniają wyjątkową stabilność i precyzyjne sterowanie przy nagłych zmianach pasa ruchu i ostrym hamowaniu. Nokian Powerproof gwarantują łatwość prowadzenia i najwyższą jakość jazdy, jak przystało na opony do samochodów osobowych wyższej klasy (kategoria UHP).

Oprócz najlepszych parametrów trakcyjnych jak hamowanie na mokrej nawierzchni – klasa A , oraz niskich oporach toczenia są bardzo ciche i komfortowe a co najważniejsze konkurują cenowo nie tylko z oponami klasy PREMIUM ale i klasy średniej

sprawdź ceny w naszych ofertach na OLX:

195/65R15 91H Nokian Wetproof CA 68dB  cena 200,- zł/sztuka 205/55R16 91V Nokian Wetproof CA2 68dB cena  225.- zł/szt.

Doskonałe opony letnie do AUDI i BMW

Nokian Powerproof

Do dużych samochodów o bardzo mocnych silnikach, komfortowych limuzyn i kierowców ze sportowym stylem jazdy. Opony letnie Nokian Powerproof znakomicie radzą sobie w każdych letnich warunkach drogowych. Zapewniają wyjątkową stabilność i precyzyjne sterowanie przy nagłych zmianach pasa ruchu i ostrym hamowaniu. Nokian Powerproof gwarantują łatwość prowadzenia i najwyższą jakość jazdy, jak przystało na opony do samochodów osobowych wyższej klasy (kategoria UHP).

opony NOKIAN Wetproof i Powerproof

także w doskonałych cenach – np:

225/45R17 94Y XL Nokian POWERPROOF CA 69dB   310,-zł/szt.
225/55R17 101Y XL XL Nokian Powerproof CA 69dB  419,- zł/szt.
245/45R18 100Y XL Nokian POWERPROOF CA 72dB  tylko 480,-zł/szt.
225/40R18 92Y XL Nokian POWERPROOF CA 69dB tylko 299,- zł/szt.

.

U nas kupisz opony, felgi i komplety kół do SUV

Wybierz, zamów i zamontuj w wybranym serwisie ! Zapłacisz przy odbiorze !

https://portal.alcar-felgi-opony-koła

Kupując opony lub felgi w e-sklepach z poza Lublina ponosisz koszty pakowania i przesyłki które ciągle drożeją, poza tym w przypadku reklamacji tracisz cenny czas i pieniądze. A co jak źle wybierzesz ? Dojdą wysokie koszty zwrotu.  U nas opony zimowe i felgi kupisz tanio i bez zbędnych kosztów, a co najważniejsze uzyskasz wszystkie przysługujące gwarancje Nokian Tyres i będzie to zakup świadomy !

99 % sprzedawanych przez nas opon  nie przekracza wieku 12 miesięcy !

#DATA PRODUKCJI A GWARANCJA 

opony Nokian WETPROOF SUV

Opony Nokian Wetproof SUV wymiary

PEWNE NA DESZCZOWE DNI I ATRAKCYJNE CENOWO

Nowe Nokian Wetproof SUV to bezpieczne i niezawodne opony letnie opracowane z myślą o Europie Środkowej. Znakomite parametry hamowania na mokrej nawierzchni i niskie ryzyko aquaplaningu gwarantują komfort jazdy w deszczowe dni. Nokian Wetproof SUV posiadają technologię aramidowych ścian bocznych Nokian, która gwarantuje wytrzymałość i ochronę w trudnych warunkach drogowych.

Aramid chroni opony Nokian Tyres. Opony Nokian Tyres chronią życie

215/65R16 98V Nokian WETPROOF SUV CA 68dB tylko 315,-ZŁ/szt.

#

opony Nokian Powerproof SUV

PEWNIE W CIASNYCH ZAKRĘTACH

Opony Nokian Powerproof SUV to opony letnie klasy UHP, zaprojektowane z myślą o mocnych SUV-ach. Priorytety nowych Nokian Powerproof SUV to spokój i bezpieczeństwo – nawet przy gwałtownym hamowaniu lub nagłej zmianie pasa ruchu. W ramach wzmocnienia pod kątem aut typu SUV, Nokian Powerproof SUV otrzymały technologię aramidowych ścian bocznych Nokian Tyres.

Super bezpieczne opony w super cenach :

235/60 R 18 107W XL Nokian POWERPROOF SUV CA 72dB  467,- zł/szt.

 opony Nokian do samochodów dostawczych

Opona Nokian cLine Van

opony Nokian cLINE Van baner

zapewnia wytrzymałość , stabilność podczas jazdy oraz bezpieczeństwo w profesjonalnym transporcie. Bezpieczeństwo oraz komfort jazdy został znacząco poprawiony dzięki nowej mieszance gumowej.

cLine_Van

opony Nokian cLine Van

Opony Nokian cLine Cargo

cLine_Cargo

opony Nokian cLine Cargo

DO CIĘŻKIEJ PRACY

Opona Nokian cLine w wersji Cargo zapewnia precyzję prowadzenia oraz bezpieczeństwo podczas transportu ciężkich ładunków. Wytrzymała opona Nokian cLine Cargo została zaprojektowana do przenoszenia zdecydowanie cięższych ładunków.

  • ODPORNOŚĆ NA ZUŻYCIE ORAZ DOSKONAŁE WŁAŚCIWOŚCI PRZEZ CAŁY OKRES EKSPLOATACJI
  • STABILNOŚĆ ORAZ PEWNOŚĆ PROWADZENIA NAWET PODCZAS JAZDY Z CIĘŻKIMI ŁADUNKAMI
  • DOSKONAŁE PROWADZENIE ORAZ PRZYCZEPNOŚĆ NA MOKREJ NAWIERZCHNI

Opony Nokian do samochodów dostawczych kupuj tylko w  Car-But Lublin – kupując u autoryzowanego dealera otrzymujesz dodatkowe gwarancje Nokian Aramid – na uszkodzenia ściany bocznej opony oraz gwarancję satysfakcji !

Opony Lublin