Aktualności

Opony letnie 2022 – nowości !

16 czerwca

opony letnie Pirelli Powergy

Pirelli Powergy™ to nowa letnia opona przeznaczona do samochodów osobowych i SUV-ów. Połączenie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz trwałości i ekologii powoduje, że stanowi ona świetny wybór.
Wysoka przyczepność na mokrej nawierzchni i krótka droga hamowania powodują, że Pirelli Powergy™ możemy zaufać, niezależnie od warunków. Opona ta pozwala ponadto na komfortową jazdę, przy utrzymaniu niskiego zużycia paliwa.


Opony Pirelli kupuj w autoryzowanych serwisach Pirelli-Driver

OPONY PIRELLI POWERGY

Opony letnie SUMITOMO

Nowa HTR Z5 to letnia opona Sumitomo Ultra High Performance zaprojektowana dla kierowców samochodów sportowych, sportowych coupe i wyczynowych sedanów, którzy szukają responsywnego prowadzenia z dużą prędkością i niezawodnej trakcji w ciepłych, suchych i mokrych warunkach.
Do tego doskonałe ceny w wymiarach od 17 do 20″


Tylko w serwisach Car-But Lublin

Sumitomo HTR Z5

CONTINENTAL opony letnie

Opona SportContactTM 7 została opracowana z myślą o samochodach osobowych o sportowym charakterze, jak również samochodach supersportowych. Wachlarz pojazdów jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi samochody takie jak Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, seria RS Audi i sportowe BMW M GmbH. Wśród pojazdów są również auta kompaktowe, takie jak Ford Focus III RS czy Mini Cooper S Clubman. Odpowiednie rozmiary są dostępne również dla Porsche 4 S GT, pojazdów AMG, Lamborghini i McLaren, a kolejne rozmiary SportContactTM 7 planowane są również dla samochodów klasy wyższej, takich jak Brabus S 65 Rocket 900 Coupé.

opony Continental Ultracontact

Stworzona, by trwać. Doskonałe przebiegi dzięki naszej nowej mieszance YellowChili,  niezwykła wytrzymałość dzięki obudowie UltraShield, wyższa wydajności na mokrej nawierzchni i niskiego poziomu hałasu.

Opony letnie Uniroyal Rainsport 5

Opony Uniroyal Rainsport 5

wyposażone zostały w bieżnik asymetryczny, skonstruowany z dwóch niezależnych części. Dzięki temu, że każda z nich dba o inne osiągi w czasie jazdy, opony te gwarantują bezpieczeństwo na drodze i doskonałe parametry podczas prowadzenia. Zewnętrzna część bieżnika odpowiada za stabilność podczas pokonywania zakrętów, a segment zewnętrzny zapewnia szybkie odprowadzanie wody w czasie deszczu. Opony Uniroyal Rainsport 5 sprawdzają się w nieprzewidywalnych letnich warunkach pogodowych.

Oferujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach !