Już w marcu ruszają promocje wybranych wymiarów i bieżników ! Wybieramy dla Państwa tylko opony o najlepszych parametrach : opory toczenia, aquaplaning, najniższy poziom hałasu i atrakcyjna cena !

Nowe opony letnie Nokian Tyres Wetproof 1 i Wetproof P

Jako Autoryzowany Dealer Nokian Tyres na w/w opony oferujemy bardzo atrakcyjne ceny zakupu. udzielamy wszelkich gwarancji producenta, tj. 5 lat na wady fabryczne oraz gwarancję satysfakcji !

Nokian Tyres Wetproof 1 to idealny wybór na warunki pogodowe jakie można spotkać latem, oraz pewność i bezpieczeństwo w deszczu. To także znakomite hamowanie na mokrej jezdni bez ryzyka aquaplaningu. Opony Nokian Tyres Wetproof 1 łączą wysoki komfort jazdy z maksymalnym bezpieczeństwem, oraz zapewniają niskie opory toczenia, a tym samym większy przebieg.

Nokian_Tyres_Wetproof_1_

i

Główne korzyści

Nokian Tyres Powerproof 1 to bezpieczeństwo i stabilność przy nagłych manewrach i zmianie pasa ruchu na drodze. Opony klasy UHP są synonimem najwyższej jakości i osiągów. Stabilność, sterowność i przewidywalne reakcje pozwalają pewnie i precyzyjnie prowadzić samochód o dużej mocy. Atrakcyjne, sportowe opony Powerproof 1 znakomicie radzą sobie z aquaplaningiem.

225/45 ZR 17 94Y XL Nokian Tyres Powerproof 1 CA 69dB TYLKO 340,- Zł / szt


NEXEN

W roku ubiegłym sporo naszych Klientów wybrało tę markę opon zarówno w opcji letniej jak i całorocznej i zimowej. W tym roku wprowadzamy je na nasze półki, aby wzbogacić ofertę i cenę.

Nexen to przedsiębiorstwo pochodzące z Korei Południowej, i jest ona zaliczana do jednych z najstarszych firm, które specjalizują się w produkcji opon do pojazdów osobowych, ciężarowych i motocykli.

Nexen posiada wiele przychylnych opinii, a produkty, które wychodzą z taśm produkcyjnych tej firmy, charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jakością dzięki temu, że są one poddawane rygorystycznym testom jakości. Opony letnie, zimowe i całoroczne marki Nexen wchodzą w skład wyposażenia takich marek, jak Audi, Mercedes, czy Fiat. W dalszej części wpisu przetestujemy i sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie o najpopularniejszych modelach opon tej marki.

NEXEN N’blue HD Plus

Oferujemy opony Pirelli i Continental z homologacją do najlepszych samochodów – zalecane przez producentów a także najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Pirelli i Continental oferują największą ilość opon dedykowanych do prestiżowych marek samochodów i konkretnych modeli zarówno na obie osie jak i z podziałem na przód i tył. Opony te opracowywane są na wniosek producenta auta z założeniami że będą one spełniać wszystkie wymagania stawiane przez konstruktorów i gwarantować bezpieczne prowadzenie przy dużych prędkościach jak i komfort.

Yokohama BluEarth

yokohama_bluearthes_es32
NEOVA AD08RS

Wiele opon letnich i całorocznych w super cenach – specjalnie dla naszych Klientów szukaj ofert na OLX -OPONY-LUBLIN

opony całoroczne AW21 do samochodów osobowych i SUV

Opony Yokohama BluEarth-4S AW21 o kierunkowym bieżniku produkowane są w średnicach od 14 do19” przeznaczone zarówno do małych i kompaktowych samochodów, średniej wielkości sedanów oraz SUV-ów i CUV-ów. To atrakcyjna alternatywa z segmentu opon premium o wysokiej jakości i trwałości przystosowanych do jazdy w lecie, zimie, śniegu, wodzie i w błocie pośniegowym. Produkcja poza UE pozwala na niższe koszty produkcji a jednocześnie niższe ceny sprzedaży dla odbiorców ostatecznych co pokrywa się z polityką naszej firmy. Dajemy naszym klientom świetne opony za bardzo przystępną cenę !

Yokohama BluEarth-4S AW21 to zaawansowana technologicznie opona przeznaczona do jazdy całorocznej.

opony do samochodów dostawczych WY01

Opony całoroczne Yokohama BluEarth Van All Season RY61 przeznaczone są do samochodów kompaktowych, średnich i miejskich. Skierowane dla osób preferujących spokojniejszy styl jazdy oraz poruszających się w umiarkowanych warunkach letnich i zimowych.  Zalety :

#

Opony Falken i Sumitomo

Opony Sumitomo HTR Z25 – letnia ekonomiczna  propozycja marki Falken

225/45R17 94V SUMITOMO HTR Z25 DA 70dB tylko 300,- zł/szt.

HTR Z25

 info. serwis Bursaki 14  

Tel. 600 316 118

*

Promocja na felgi hybrydowe !

Do samochodów Audi, VW, Seat, Skoda, Subaru Forester, Hyundai, Mazda, Kia, Dacia, Nissan, Renault, Ford, Citroen, Opel, Fiat, Mitsubishi. Sprawdź które pasują do twego auta !

Do opon zimowych warto dobrać niesamowite felgi hybrydowe. Solidna stalowa konstrukcja odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wyglądem felgi aluminiowej z efektownym kapselkiem. Kolory srebrny i antracyt. Doskonała promocyjna cena !