Aktualności

Nokian opony na lato

14 czerwca

Wszystkie zakupione w tym roku Opony Nokian objęte są 2- LETNIĄ OCHRONĄ –
WYMIANA OPONY W RAZIE PRZEBICIA

(dotyczy tylko opon zakupionych i montowanych w Autoryzowanych Serwisach NOKIAN TYRES )

oraz atrakcyjne ceny na #Nokian opony  !!!

W ramach programu dwuletniej dodatkowej gwarancji Klient otrzymuje bezpłatnie nową, odpowiadającą uszkodzonej oponę w przypadku, gdy oryginalna  prawidłowo użytkowana i poprawnie założona opona uległa przypadkowemu uszkodzeniu podczas jej normalnego użytkowania.

 Nową oponę, odpowiadającą uszkodzonej otrzymasz bezpłatnie od dowolnego dealera Nokian Tyres w Polsce uczestniczącego w programie Dodatkowej gwarancji.

 

!

Nowa oferta Nokiana na opony zimowe i całoroczne do samochodów dostawczych  na naszej podstronie  –  Centrum Kół do samochodów dostawczych – opony zimowe  i felgi – Lublin Bursaki 14

Nokian opony na sezon lato 2022

   

  •  

 

opony letnie 

Opony Nokian Wetproof na mokre letnie drogi !

opony Nokian Wetproof

to doskonały wybór na zmienne warunki drogowe Europy Środkowej. Częste w Polsce ulewne deszcze i zaleganie kałuż doprowadzają do niebezpiecznych poślizgów, utraty stabilności pojazdu i wypadków. Opony Nokian Wetproof gwarantują bezpieczną jazdę, doskonałe odprowadzenie wody KLASA  „A”, oraz niski poziom hałasu a więc komfort podróży.

opony letnie Nokian Powerproof  do sportowej jazdy

znakomicie radzą sobie w każdych letnich warunkach drogowych. Zapewniają wyjątkową stabilność i precyzyjne sterowanie przy nagłych zmianach pasa ruchu i ostrym hamowaniu. Nokian Powerproof gwarantuje łatwość prowadzenia i najwyższą jakość jazdy, jak przystało na opony do samochodów osobowych wyższej klasy (kategoria UHP). A co najważniejsze konkurują cenowo nie tylko z oponami klasy PREMIUM ale i klasy średniej

sprawdź ceny w naszych ofertach na OLX Lublin

 

.

U nas kupisz kompletne koła do SUVa wybierając opony Nokian Wetproof SUV lub Powerproof SUV

Wybierz, zamów i zamontuj w wybranym serwisie ! Zapłacisz przy odbiorze !

https://portal.alcar-felgi-opony-koła

Kupując opony lub felgi w e-sklepach z poza Lublina ponosisz koszty pakowania i przesyłki które ciągle drożeją, poza tym w przypadku reklamacji tracisz cenny czas i pieniądze. A co jak źle wybierzesz ? Dojdą wysokie koszty zwrotu.  U nas opony i felgi kupisz tanio i bez zbędnych kosztów, a co najważniejsze uzyskasz wszystkie przysługujące gwarancje Nokian Tyres i będzie to zakup świadomy !

Opony zakupione poza siecią serwisów Nokian Tyres otrzymują tylko gwarancję producenta na wady fabryczne !

99 % sprzedawanych przez nas opon  nie przekracza wieku 12 miesięcy !

#DATA PRODUKCJI A GWARANCJA 

Dopasowane do małych i średnich SUVów opony Nokian WETPROOF SUV

Nokian Wetproof SUV to bezpieczne i niezawodne opony letnie opracowane z myślą o Europie Środkowej. Znakomite parametry hamowania na mokrej nawierzchni i niskie ryzyko aquaplaningu gwarantują komfort jazdy w deszczowe dni. Nokian Wetproof SUV posiadają technologię aramidowych ścian bocznych Nokian, która gwarantuje wytrzymałość i ochronę w trudnych warunkach drogowych.

Główne korzyści :

NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA NA MOKREJ I SUCHEJ NAWIERZCHNI

STABILNOŚĆ I KOMFORT NAWET NA ZNISZCZONEJ DRODZE

MOCNE I WYTRZYMAŁE ARAMIDOWE ŚCIANY BOCZNE

Opony Nokian Wetproof SUV wymiary

PEWNE NA DESZCZOWE DNI I ATRAKCYJNE CENOWO

Nokian Wetproof SUV posiadają technologię aramidowych ścian bocznych Nokian, która gwarantuje wytrzymałość i ochronę w trudnych warunkach drogowych.

Aramid chroni opony Nokian Tyres. Opony Nokian Tyres chronią życie

#

Opony Nokian Powerproof SUV

Nokian Powerproof SUV

to opony skostruowane z myślą o dużych samochodów typu SUV by pewnie jechać w ciasnych zakrętach

 Priorytety nowych opon Nokian Powerproof SUV to spokój i bezpieczeństwo  nawet przy gwałtownym hamowaniu lub nagłej zmianie pasa ruchu. W ramach wzmocnienia pod kątem aut typu SUV, Opony Nokian Powerproof SUV wykonane są w technologii aramidowych ścian bocznych Nokian Tyres.

Super bezpieczne opony w super cenach > szukaj nas na OLX Lublin

niezastąpione i wytrzymałe

 

Opony Nokian cLine Van do samochodów dostawczych  

Opona Nokian cLine Van zapewnia wytrzymałość , stabilność podczas jazdy oraz bezpieczeństwo w profesjonalnym transporcie. Bezpieczeństwo oraz komfrort jazdy został znacząco poprawiony dzięki nowej mieszance gumowej.

ODPORNOŚĆ NA ZUŻYCIE ORAZ DOSKONAŁE WŁAŚCIWOŚCI PRZEZ CAŁY OKRES EKSPLOATACJI

STABILNOŚĆ ORAZ PEWNOŚĆ PROWADZENIA NAWET PODCZAS JAZDY Z CIĘŻKIMI ŁADUNKAMI

DOSKONAŁE PROWADZENIE ORAZ PRZYCZEPNOŚĆ NA MOKREJ NAWIERZCHNI

opony Nokian cLINE Van 

zapewniają wytrzymałość, stabilność podczas jazdy oraz bezpieczeństwo w profesjonalnym transporcie. Bezpieczeństwo oraz komfort jazdy został znacząco poprawiony dzięki nowej mieszance gumowej i optymalizacji bieżnika w kierunku lepszego odprowadzenia wody.

cLine_Van

opony Nokian cLine Van

 

Opony Nokian cLine Cargo do samochodów dostawczych pracujących z dużymi obciążeniami na długich trasach

cLine_Cargo

opony Nokian cLine Cargo

OPONY NOKIAN STOWRZONE DO CIĘŻKIEJ PRACY

Opona Nokian cLine w wersji Cargo gwarantuje precyzję prowadzenia oraz bezpieczeństwo podczas transportu ciężkich ładunków. Wytrzymałość opon Nokian cLine Cargo została zaprojektowana do przenoszenia zdecydowanie cięższych ładunków (podwyższona nośność ), a jednocześnie udoskonalono prowadzenie oraz przyczepność na mokrej nawierzchni oraz pewność stabilnego prowadzenia.

Nokian cLine Cargo to niezastąpiony element samochodów użytkowanych w intensywnej działalności gospodarczej takiej jak poczta kurierska czy przewozy osób i transport drogowy. Tu wymaga się pewności dojazdu na czas i bez problemowo. Opony cLine Cargo o podwyższonej nośności, posiadające boki wzmocnione aramidem spełniają te wymagania doskonale. Mówiąc krótko te opony to najlepszy wybór !

Kupując opony zastanów się nad  zakupem felg. Polecamy atestowane felgi aluminiowe i stalowe do samochodów dostawczych. Stwórz kompletne koła na zimę i lato. Bądź bezpieczny na drodze !

Wulkanizacja Car-But Lublin zaprasza !

Autoryzowane serwisy Nokian Tyres rekomendują najlepsze opony i felgi udzielając wszystkich gwarancji producenta. Współczesne opony letnie Nokian to produkty wysoko zaawansowane technologicznie a więc wymagają odpowiedniej obsługi serwisowej i gwarancyjnej w wulkanizacji Car-But Lublin