Wulkanizacja Car-but Lublin

To Autoryzowany Dealar Nokian Tyres, Pirelli, Continental, Falken i Alcar.

Decydując się na zakup nowych opon zimowych w Lublinie, warto skorzystać z profesjonalnej porady pracowników naszej wulkanizacji, jaki produkt wybrać, aby dopasować oponę do konkretnego modelu samochodu, a także stylu jazdy kierowcy. Niezbędne jest przestrzeganie terminów wymiany ogumienia przed sezonem zimowym i letnim. Statystyki wskazują że, około 15 procent kierowców, nie decyduje się na sezonową zmianę opon pozostając na oponach letnich lub całorocznych.  Użytkowanie opon całorocznych w Polsce ma trendy zwyżkowe, jednak w Lublinie czy terenach górskich zalecamy na zimę opony zimowe.  Lublin jak wiele miast w Polsce położony jest na zróżnicowanym, pagórkowatym terenie a dodatkowo narażony na docierające ze wschodu mrozy i opady śniegu co z częstymi zmianami temperatur prowadzi do licznych gołoledzi czy zeszklenia powłoki śnieżnej. Z wieloletniej praktyki wiemy, że nawet posiadacze samochodów z napędem 4×4 i opon całorocznych mają często kłopoty z podjazdem na wzniesienia i decydują się na zakup opon zimowych.

felgi aluminiowe i stalowe, opony zimowe –  e- sklep

Wymiana opon Lublin

Nasze usługi obejmują nie tylko montaż i wyważanie kół, ale też obsługujemy samochodowe systemy kontroli ciśnienia TPMS. Naprawiamy, wymieniamy i uszczelniamy zawory oraz czujniki. Nowe czujniki ciśnienia programowane są przy użyciu nowoczesnych urządzeń których oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane.  Naprawiamy felgi stalowe oraz felgi aluminiowe : prostujemy, spawamy oraz regenerujemy. Usuwamy uszkodzone szpilki i śruby, zastępując je nowymi. Posiadamy bardzo duży wybór śrub, nakrętek i szpilek do kół samochodowych oraz niezastąpione  pierścienie centrujące do felg aluminiowych, a nawet pierścienie dystansowe do tuningu.

.

Opony zimowe

W naszej ofercie ( Car-But Lublin ) jesteśmy zdecydowanie nastawieni na opony zimowe Nokian, Promujemy je nieprzerwanie od ponad 25 lat a liczni użytkownicy potwierdzają słuszność ich wyboru. W sezonie zimowym 2019- 2020 opony zimowe Nokian były na 2 miejscu popularności opon zimowych w Polsce co potwierdza nasze wieloletnie doświadczenia.  Jednak  opony Nokian nie pokryją w 100 %  zapotrzebowania  kierowców na opony zimowe choćby ze względu na niewielkie jeszcze pokrycie w oponach homologowanych do samochodów prestiżowych i klasy premium.  Tu właśnie wchodzimy z ofertą opon zimowych Pirelli i Continental tj. największych dostawców opon homologowanych. Ale też nie zapominamy o posiadaczach innych aut większych, średnich i mniejszych proponując im opony klasy średniej takie jak Falken i Uniroyal.  Oferujemy też opony zimowe Sumitomo i Viking, czyli te wg. nas najlepsze ze wszystkich klasy opon klasy ekonomicznej.

 Opony całoroczne, cały rok bez wymiany

Nokian Seasonproof to nowość roku 2020

.

Felgi aluminiowe

Rok 2020 rozpocznie się premiera felg aluminiowych AEZ Kaiman i North, Dotz Suzuka i Dotz Interlogos i Dotz LimeRock.

Specjalność ALCAR to felgi z homologacją ECE, nie wymagające weryfikacji TUEV oraz umieszczania odpowiednich adnotacji w dokumentach auta, spełniają one standardy OE (pierwszego montażu), są opatrzone znakiem najwyższej jakości, gwarantują niezwykle łatwy dobór do pojazdu, 100% kompatybilność z autem, nie wymagają zestawów montażowych… I można tak wymieniać bez końca! Dla wielu klientów całkiem istotnym argumentem może być także fakt, że w obręczach tych kołpaczki są dopasowane wymiarem do standardów producenta danego auta, dzięki czemu można je w łatwy sposób wymienić.

.

Autoklima Lublin

serwis klimatyzacji samochodowej

Robimy przeglądy klimatyzacji, uzupełnianie czynnika chłodzącego, odgrzybianie, wymianę filtrów kabinowych, ozonowanie kanałów wentylacyjnych oraz wnętrza samochodu. Przy okazji obsługi klimatyzacji warto wyczyścić lub odświeżyć  tapicerkę, wyprać dywaniki, wykładzinę bagażnika. Czyszczenie robimy przy użyciu myjki parowej MAREM zespolonej z odkurzaczem co powoduje jednocześnie usuwanie wszelkich drobnoustrojów i roztoczy.

.

  Akumulator Lublin

nowy i naładowany kupisz w naszych serwisach. Oferujemy akumulatory o różnej pojemności i mocy do samochodów europejskich i japońskich do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Zużyte akumulatory przekazujemy do utylizacji odpowiednim służbom.

W Car-but Lublin kupisz i wymienisz żarówki samochodowe oraz wycieraczki do szyb przednich i tylnych. Sprawne oświetlenie oraz dobra widoczność i okazywanie zmiany kierunku jazdy czy hamowania to podstawy bezpieczeństwa na drogach.

Zajmujemy się naprawą układów hamulcowych, wymiana klocków i tarcz oraz płynów. Wymieniamy oleje i filtry olejowe.

Wulkanizacja Lublin  20-150   ul. Bursaki 14 tel.  600 316 118 

⇐  zaprasza od poniedziałku do soboty  ⇒

serwis usytuowany jest pomiędzy osiedlami Czechów a Ponikwoda w okolicy Centrum Handlowego Olimp i Multikina, czyli w Centrum Motoryzacyjnym. Ul. Bursaki to skupisko rozmaitych warsztatów samochodowych, hurtowni i sklepów z częściami samochodowymi. Tu kupisz i założysz opony, felgi, naprawisz uszkodzone. Konkurencja jest duża, lecz tylko w serwisie  CAR-BUT znajdziesz opony dostępne od ręki i w dużym wyborze do wszelkich rodzajów samochodów, w tym dostawczych. .

ZAPRASZAMY !!!

. <meta name=”google-site-verification” content=”xMi8sMMNAtbc2U4RK3VS7y7ZzZ5GhXHU29iNKjaPQCQ” />
https://www.drivercenter.eu/pl-pl/homepag
targeo
tergeo Bursaki
https://www.yelp.pl/biz/car-but-lublin?osq=Wulkanizacja
driver
Pirelli
Platforma opon
twitter rcoa
instagram rcoa
rankingCoach